Збірна команд лікарів України у чверть фіналі World Football Championship of Medical Teams 2014!

Сьогодні відбулись заключні зутрічі групового етапу змагань. Зустріч зібрних команд лікарів України і Бразилії закінчилась бойовою нічиєю 3:3 (хет-трік на свій рахунок записав форвард збірної України, лікар-стоматолог Василь Коропецький). Збірна Росії програла збірній Литві з рахунком 1:3, зазнавши третьої поспіль поразки на турнірі.

Коментар після гри тренера збірної України, дитячого хірурга Ігора Боровика: Яскравий матч, в якому почали з 0:2 вже на початку гри. До перерви трошки відігралися 1:2. А вже в другому таймі володіли ініціативою і за 10 хвилин вели перед 3:2. Але за хвилину до закінчення, рефері помилився з кутовим, після якого з передньої штанги пропустили м'яч. Настрій бойовий. Чекаємо на суперника. Слава Україні!!!