Відбувся черговий етап спартакіади "Здоровий киянин".

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я - переможці «Ігор справжніх киян»

Цими вихідними на спортивній базі «Буревісник», що на Трухановому острові, відбулася спартакіада «Ігри справжніх киян» за програмою IV Київської міської спартакіади «Здоровий киянин 2015». 9 команд змагалися у 5-ти видах спорту. За умовами акції «Кубок виклику», капітан команди КМП охорони здоров'я кинув виклик командам Мінсоцполітики та «Фармак» на наступні змагання Спартакіади - баскетбольний турнір KIEV SPARTAK, який відбудеться 11-13 червня в спорткомплексі НМУ ім. О. О. Богомольця.

Цього уїкенду Труханів острів став місцем проведення спортивних баталій в рамках відомої соціальної ініціативи «Здоровий киянин». 9 команд у трьох групах виборювали першість у 5-ти видах спорту: дартс, пляжний футзал, веслування на човнах «дракон», пляжний та парковий волейбол. По два найкращі колективи зі своїх груп потрапляли до півфіналу, а кульмінацією змагань став так званий фінал трьох, в якому і вирішувалась доля чемпіонського звання етапу.Тож за підсумками відбіркових змагань, у «фінал трьох» пробилися команда Укрдержцентру радіочастот, Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я та серійного заводу «Антонов». У вирішальному поєдинку з футзалу колектив Укрдержцентру радіочастот переміг медиків з рахунком 7:3. Однак у загальному заліку, за підсумками усіх 5-ти видів спорту, кращими виявилися все ж таки атлети з Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я. Які, до речі, перемагають у другому етапі спартакіади поспіль. Друге місце посіли представники СЗ «Антонов», а трійку призерів замкнула команда «Київхліб».

Після нагородження, за умовами акції «Кубок виклику», капітан команди КМП охорони здоров'я Дмитро Швець кинув виклик командам Мінсоцполітики та «Фармак» на наступні змагання. «Мені завжди приємно брати участь у змаганнях. Ми неодноразово зустрічалися зі своїми суперниками на полі, однак передбачити результат поєдинків неможливо. Хотів би зазначити, що цей етап був дуже цікавим, адже переможців визначали за підсумками 5-ти видів програми, і результат залежав не лише від команди футзалістів, а й від решти. Я радий, що мої колеги продемонстрували справжню жагу до перемоги і ми вдруге поспіль здобули цей престижний трофей»,- зазначив після нагородження пан Швець.