СТОЛИЧНІ МЕДИКИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В СПАРТАКІАДІ ?ЗДОРОВИЙ КИЯНИН 2015

Київська міська організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» згідно календарного плану фізкультурно-спортивних заходів  з  30 жовтня  по 1 листопада 2015 року  провела  фінальний етап Спартакіади „Здоровий киянин 2015".

В програмі фінального етапу Спартакіади були наступні види спорту: стрітбол, футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, легка атлетика, армрестлинг та гирьовий спорт. До участі в спартакіаді були запрошені кращі колективи фізкультури Київської міської організації ФСТ «Спартак», серед яких і Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я.

Команда профспілки медиків була укомплектована працівниками Київської міської клінічної лікарні ? 6 (головний лікар Заслужений лікар України Крижевський В.В., голова профкому Мар'ян Є.П.), викладачами, інтернами та студентами Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (ректор  член -кореспонден  НАМН України,  доктор медичних наук професор  Амосова К.М. голова профкому д.м.н. Лук'янець М.М., голова профкому студентів Пилипко В.М.), ДУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України» (начальник Кондратенко В.В.,  голова профкому Дручініна І.М.), НДСЛ „Охматдит (директор Заслужений лікар України Гладуш Ю.І., голова профкому Корнійчук Н.П.) та Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України (голова Гусєва Н.П.) стритбол.

В результаті в заганнях зі стрітболу (баскетбол 3х3) медики посіли четверте місце, а команда НМУ ім..О.О. Богомольця( грала без нарахування залікових очок в загальнокомандний залік) виборола третє місце. У змаганнях з шахів у жінок перемогла студентка Маршалок Уляна, у чоловіків студент Упадхіая Анвеш був другим.

Футбольна команда медиків (капітан команди лікар-анастезіолог Строкоус Віктор Володимирович) на груповій стадії виграла у команд „Київхліб"  з рахунком 7:2 та  СЗ «Анонов»  6:2 вийшла до півфіналу де обіграла команду „Фармак" з рахунком 3:2 і поступилася у фіналі  з рахунком 2:3 команді «Укрчастотнагляд» зайняла друге місце.  Кращим бомбардиром турніру став лікар-анастезіолог КМКЛ ?6  Строкоус Віктор Володимирович.

У змаганнях з волейболу  медики (капітан команди лікар-анастезіолог КМКЛ #6 Строкоус Віктор Володимирович) переграли команди ДП «Укртрансгаз» і „Київхліб"  вийшли до півфіналу де переграли команду „Фармак". У фіналі медики переграли команду СЗ „Антонов" і  вибороли перше місце.

У змаганнях з легкої атлетики серед чоловіків лікар-інтерн КМКЛ #6 Карюченко Руслан був третім у бігу на дистанції 100 м та третім у стрибку в довжину. У жінок перемоги у всіх видах програми здобула лікар - інтерн ЦПМСД #1 Шевченківського району міста Києва Олещенко Віталіна - це біг на дистанції 60 метрів, 200 метрів та стрибок у довжину.

В естафеті 4 по 100 метрів  команда  профспілки медиків у складі Олещенко Віталіни,  Карюченко Руслана,  Боуки Ольги (лікар - інтерн ЦПМСД #1 Соломянського району),  Руденка Сергія (лікар НДСЛ „Охматдит) зайняла третє місце.

У змаганнях з армспорту у ваговій категорії до 80 кг студент Черненко Богдан зайняв  друге  місце, в категорії до 90 кг студент Сологуб Єгор зайняв друге місце, в категорії понад 90 кг асистент кафедри хірургічної стоматології НМУ ім..О.О. Богомольця Бродецький Ігор Сергійович зайняв друге місце, лікар- інтерн Бердега  Роман зайняв четверте місце.

У змаганнях з гирьового спорту в  категорії до 80 кг лікар-інтерн інтерн Єфіменко Роман  зайняв  перше місце, студент Черненко Богдан зайняв  друге  місце, в категорії до 90 кг лікар-інтерн Привалов Максим  виборов друге місце, в категорії  понад  90 кг  лікар-інтерн Бердега  Роман виборов перше місце.

У змаганнях з настільного тенісу серед  жінок  студентка НМУ ім. О.О. Богомольця Кожокарь Ольга зайняла третє місце, серед   чоловіків судово-медичний експерт Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України Олефіренко Олександр  зайняв  четверте місце. У парних змаганнях медики були третіми.

У загальнокомандному заліку команда Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я зайняла перше  місце, друге місце посіла команда серійного заводу «Антонов»,  третє місце посіла  команда ДП «Укртрансгаз».

Переможці та призери змагань фінального етапу Спартакіади  „Здоровий киянин 2015"  були нагороджені кубками дипломами та медалями, а команда переможець Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я отримала перехідний „Кубок Виклику".

Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я висловлює подяку керівникам та головам профкомів установ,  працівники яких приймали участь у складі збірної команди медиків столиці у фінальному етапі змагань Спартакіади „Здоровий киянин 2015" та бажає подальших перемог.